Showtime

Ja ku po e pret Elita Rudi vitin e ri?

12/31/2017 12:32
nga:E Sh

Cilësohet moderatorja më e bukur shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Elita Rudin e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë për jetën luksoze që bën dhe vendet që ajo viziton.

Pasiçë jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi ka vendosur që festën e vitit të ri të festojë në Belgjikë.

Në imazhin e fundit ajo tregon se është duke e pritur vitin 2018..

Nuk dihet nëse është së bashku me reperin Gjiko, në imazhe nuk duket po mbetet të shihet nëse cifti janë duke pritur festat./GazetaBlic.

 

01/19/2018 20:17

Ju kujtohet ‘Miss Kosova’ 2007, ja me çka merret dhe sa joshëse duket tani