Showtime

Ja ku ishin për vitin e ri Elita dhe Gjiko?

01/02/2018 15:30
nga:A. R.

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet më simpatike të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Tashmë kanë kaluar një vit që çifti janë së bashku duke u parë në vendet më luksoze, të cilët edhe po e shijojnë çdo moment të jetës.

Pasiçë ishim në fund të vitit edhe këta kanë vendosur të presin vitin e ri së bashku në Zvicërr, ku duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.

‘Welcome 2018’ – është mbishkrimi i Elitës.

https://www.instagram.com/p/Bdaua1qns1_/?taken-by=gjikotheflyboy

Duhet theksuar se Gjiko është një reper shumë i suksesshëm i cili së fundmi ka bërë bujë me këngën ‘Papuqe Gucci’ ku edhe u pëlqye mjaftueshëm nga audienca shqiptare ndërsa Elitën presim të shohim në ndonjë televizion të ri./GazetaBlic.

09/23/2018 09:59

Gazetarja i hap këmbët gjatë transmetimit, harron krejt se tavolina është prej xhami