Showtime

Ja cilat janë këngëtaret më të pëlqyera të Remzie Osmanit (FOTO)

12/07/2017 19:14
nga:E Sh

E njohur si ‘Bilbili i Mushtishtit’, Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të dashura popullore për publikun shqiptarë.

Pasiçë, jemi në fund të festave të fundvitit tani më shumë se kurrë mund të shohim artistet tona së bashku, duke u përgatitur për xhirimet e vitit të ri.

Është kjo Remzia, e cila me anë të imazheve na prezanton artistet më të dashura për të.

Dhurata Dora dhe Orhidea Latifi shihen në shoqërimin e këngëtares, të cilat duken mjaf të lumtura.

Për Remzien, sipas imazhit janë më të preferuarat e saj.

Ndryshe, Remzie Osmani projektin e fundit e ka lansuar para disa muajve ‘Një pjesë shpirti’./GazetaBlic.

 

10/16/2018 20:03

Remzie Osmani rrugëve të Sllovenisë, por vëmendja diku tjetër