Sporti

Ja çfarë po ndodh në këto momente në dhomën e zhveshjeve të Bayernit

04/18/2017 20:18
nga:Y.K

Real Madridi dhe Bayern Munichu kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Keto jane foto e para nga dhomat e zhveshjeve te Bayernit ku duket qarte se bararezet do te luajne me fanellat tradicionale te tyre me ngjyre te kuqe.

06/18/2018 13:56

​Hazard: Nëse Real Madridi më do mua, e di se çfarë duhet të bëjë