Sporti

Ja çfarë i ndodhi këtij fotografi kur Mandzukic shënoi gol

07/11/2018 23:18
nga:Y.K

Lojtarët kroatë festuan si të çmendur tek goli i Mandzukic, që përmbysi gjithçka dhe i kualifikoi për në finale. I gjithë ekipi vrapoi në një cep të fushës, dhe aty ndodhi e papritura.

 

Lojtarët i shkuan të gjithë Manxukiçit, por aty gjendeshin edhe shumë fotografë e kameramanë. Njëri prej tyre, ishte ai që e pësoi më keq, pasi e vunë për fund dhe për pak sa nuk e dëmtuan. Më pas, lojtarët e panë që kishin zënë edhe fotografin, dhe të gjithë u çuan për ta ndihmuar.

 

 

 

02/23/2019 01:08

Vjen reagimi nga Federata Aeronautike e Kosovës: Kaq u paguam për ditën e pavarësisë