Showtime

Ja çfarë i bëri kunata e saj Leartës

01/29/2018 22:31
nga:A. R.

Larta Jakupi është reja e këngëtares sonë Shyhrete Behlulit, me tu martuar ajo u bë shumë e famshme dhe e pëlqyer. Ajo gëzon dashurinë dhe respektin e burrit të saj Kushtrimit dhe të tërë familjes Salihu. Madje atë po e mbajnë vjehrra dhe kunatat si në pëllëmbë të dorës.

E kjo po vërehet dukshëm nëpër fotot që Learta apo kunatat e saj i hedhin nëpër rrjetet sociale. E fundit është Njomza vajza e madhe e Shyhretes, ajo e cila i ka publikuar dy foto të kunatës së saj Leartës. Në foto shihet nusja bukuroshe e cila është rregulluar tek kunata e saj. Këto pamje që ne do ua sjellim të Leartës, është pikërisht Njomza ajo e cila e ka rregulluar në sallonin e saj të bukurisë.

Epo, tek kunata e saj Njomza ka bërë çudira, shikojeni pak se si e ka bërë Leartën sonte./Kosovarja/