Showtime

Ja çfarë bënte Kimi edhe si 11 vjeçare

08/12/2017 22:51
nga:D.I

Kim Kardashian ka filluar që të aktivizohet pak më shumë kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka treguar në një postim të saj se si bashkë me Nicole Richie kishin vënë buzëkuq kur i kishin pasur vetëm 11 vjet.

Madje, Kim thotë se nga ky moment kishte filluar jeta e saj prej ylli.

Ajo ka postuar një fotografi ku ka thënë se përdorimi i buzëkuqit nga to ishte një akt rebelimi për prindërit që nuk i lënë vajzat e tyre të lira të përdorin qysh herët buzëkuq.

“Kur Nicole Richie dhe unë ishim rreth të 11, shkuam në një shitore në Malibu dhe morëm buzëkuq. E përdorëm atë për të treguar revoltën tonë”, ka rikujtuar Kim në ueb-faqen e saj.

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi