Showtime

Ja çfarë i bënë Roberti Norës kur është i dehur

05/28/2017 10:57
nga:N S

Një është e vërtetë e pa mohueshme, ata janë çifti më i bukur i shoubizit vendor.

Nora që nga paraqitja e parë publike është dalluar për pamjen dhe stilin, ndërkaq Roberti gjithmonë ka qenë shënjestër e vajzave si tip i pashëm.

Çifti më i njohur janë si një paketë e bukur, që brenda ruajnë shumë dashuri për njëri tjetrin. Dyshja mbrëmë kanë qenë në një dasmë dhe janë kënaqur e besa edhe puthur shumë shpesh.

Kur Roberti i pi disa gota, puth më shumë…/Kosovarja

02/24/2018 08:32

I dehuri hidhet në shina, treni kalon mbi kokën e tij