Lajme

Istog: Vidhen para dhe ari në një shtëpi

01/20/2020 08:38
nga:B. D

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të shtunën në Istog.

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshëm dhe stoli ari.

Rasti është duke u hetuar.

02/06/2020 11:03

Gjendje e rëndë në Istog pas stuhisë së fuqishme