Lajme

Ismet Beqiri vjen me një propozim “të fortë” për koalicionin VV-LDK

01/16/2020 17:12
nga:B. D

Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së, shkruan GazetaBlic.

Beqiri ka postuar një fotografi të tij ku ka thënë se LDK është e vendosur për bashkëqeverisje të balancuar, as më shumë e as më pak.

“Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak”, ka shkruar Beqiri.

Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak.

Publiée par Ismet Beqiri sur Jeudi 16 janvier 2020

09/14/2020 22:55

Ismet Beqiri – Vjosa Osmanit: Askush në LDK nuk po feston largimin tuaj