Showtime

Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi

03/14/2018 10:07
nga:F.B

E famshme u bë që nga koha kur ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.

Fjala është për Drita Stublla, e cila po ashtu njihet edhe si motra e dizajnerës Lia.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe një fotografi që ka publikuar së fundmi, ka treguar sa seksi është.

Madje, asaj dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ gjoksi bombastik!

06/11/2018 23:47

Ajo që u përfol si e dashura e djalit të Thaçit, sapo publikoi ‘bombën’