Showtime

Ish miss Kosova vjen me poza tërheqëse nga Tajlanda

12/06/2018 18:05
nga:L I

Ish miss Kosova, Arbnora Ademaj shpeshherë bëhet pjesë e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic.

E krejt kjo për shkak të paraqitjeve të nxehta që ajo bën në rrjete sociale.

Modelja ka udhëtuar drejt Tajlandës nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme çdo ditë, e secila paraqitje më provokuese se tjetra, duke qenë se është në një vend bregdetar.

E padyshim komentet kanë qenë të shumta nga meshkujt që ndejkishin bukuroshen shqiptare.

Ndryshe, moldeja në Tajlandë po shoqërohet nga mikesha e saj më e mirë, këngëtarja Shkenda Dubova./GazetaBlic