Sporti

Isco i dërgon “selam” Solarit, shënon gol nga një super-aksion i Real Madridit

03/16/2019 17:40
nga:M K

Është zhbllokuar më në fund edhe sfida mes Real Madridit dhe Celtas.

Skuadra vendase më në fund ka shënuar golin e parë pas plotë një ore lojë, shkruan GazetaBlic.

Pas një aksioni tejet të bukur, Asensio pasoi te Benzema, e ky i fundit asistoi për spanjollin i cili nuk e pati të vështirë ta dërgoi topin në rrjetë.

Minuta e e 63-të, Real Madrid-Celta, 1-0.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

06/20/2019 18:08

Koment jo korrekt për Kosovën, Tirana dënon lojtarin