Isa Mustafa mbron Hotin, i reagon ashpër Lëvizjes Vetëvendosje

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar ashpër ndaj Lëvizjes Vetëvendosje. Mustafa përmes një postimi në Facebook, ka mbrojtur kryeministrin Avdullah Hoti ndaj sulmeve të Vetëvendosjes. Ai thotë se po i përcjell sulmet që po i bëhet Hotit nga Lëviza Vetëvendosje në një anën dhe nga presidenti serb në anën tjetër për Asociacionin e komunave … Continue reading Isa Mustafa mbron Hotin, i reagon ashpër Lëvizjes Vetëvendosje