Isa Mustafa i shkon në takim Hashim Thaçit

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i është përgjigjur pozitivisht ftesës së presidentit Hashim Thaçi për takim. Thaçi përmes një komunikate për media, mbrëmë ka njoftuar se sot do të presë në takim të gjithë liderët e partive politike shqiptare parlamentare, për siç ka thënë ai, konsultim dhe koordinim për çështjet e interesit shtetëror. I pranishëm … Continue reading Isa Mustafa i shkon në takim Hashim Thaçit