Showtime

Irina Shayk shfaqet për herë të parë pas ndarjes nga Bradley Cooper

07/12/2019 15:56
nga:L I

Modelja 33 vjeçare, Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper ka pak kohë që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan GazetaBlic.

Për këtë, Irina Shayk ka folur për herë të parë për revistën Harper’s Bazar.

“Mendoj se vetëm jemi qene njerëzore: nëse nuk e ke dëshiron ta kesh. Ka një perde dhe ti dëshiron që të shohësh se çfarë ka prapa perdes”, ka thënë Lima.

Ajo ka folur edhe për martesës, duke thënë se secili e sheh ndryshe këtë pjesë të jetës.

“Çdokush e sheh martesën në mënyrën e vet. A besoj në martesë? Po sigurisht. Nuk jam ai person që është kundër”, ka thënë Irina,

Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë një vajzë të quajtur Lea./GazetaBlic