Cool

Intervista e shumëpërfolur e BBC – kështu do të përballej një grua me një situatë të tillë? (Video)

03/18/2017 09:39
nga:Gazeta Blic

Ajo është quajtur “intervista më interesante e vitit”, kur analisti politik Robert E. Kelly gjeti veten të befasuar nga vajza e tij, gjatë një interviste të ndërprerë për BBC, e cila u shpërnda me të madhe javën e kaluar.

Dhe ajo që po flitet së fundmi është fakti se si do të reagonte një grua, nëse ajo do të kishte qenë në vend të Robertit.

Një ide e tillë është vënë në “skenë” në një video parodi nga dyshja komediane nga Zelanda e Re, Jono dhe Ben, të cilët kanë “vendosur fjalët e profesorit në gojën e gruas”.

Për të parë se për çfarë bëhet fjalë, shihni videon më poshtë:

06/17/2018 07:27

Ky është “Luftëtari’ i Putinit që nuk do të mundet nga askush! Ushtria ruse e pamposhtur?