Sporti

Interi së shpejti dy transferime të mëdha

07/21/2017 12:25
nga:Y.K

Interi pritet që së shpejti të realizojë dy transferime të mëdha.

Tuttosport shkruan se Luciano Spalletti deri tash është shumë i zhgënjyer me punën e klubit të tij në afatin kalimtar.

Sipas sportives torineze, puna jo aktive e Nerazzurëve në tregun e transferimeve, ka bërë që Spalletti të tregohet i pakënaqur me kryesinë e klubit zikaltër.

Mbetet të shihet cilët janë lojtarët që do t’i sjellë Interi.

Aktualisht Nerazzurët janë duke avancuar në luftën për Patrik Schik dhe Keita Balde.

07/19/2018 22:21

Interit i lëndohen dy super lojtarë