Sporti

Inter merr lajmin fantastik para përballjes me Barcelonën

11/05/2018 10:21
nga:Natyra

Interi do të përballet me Barcelonën nesër mbrëma në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadra katalonase ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj nerazurëve që starton në ora 21:00.

Por, lajm i mirë për Interit është që stafi mjekësor i Barcelonës, nuk i ka dhënë aprovimin Leo Messit që të luaj ndaj tyre.

Mjekët e Barcelonës nuk duan që të nguten me vendimin e tyre, andaj argjentinasi është ende në dilemë për ndeshjen e së nesërme.

03/17/2019 12:07

Inter zgjedh Antonio Conte, ja lojtarët që largohen dhe si do të luajnë zikaltërit