Sporti

Inter – Frankfurt, formacionet zyrtare

03/14/2019 20:00
nga:Lorik J

Skuadra e Interit sonte takohet me Frankfurtin – me fillim nga ora 18:55, në kuadër të ndeshjes kthyese të fazës së eliminimit të Europa League.

Ndeshja e parë mes dy skuadrave ka përfunduar me rezultatin 0-0, përcjell GazetaBlic.

Skuadra e Interit ka shumë mungesa dhe nuk llogaritet si favorit për të fituar këtë ballafaqim.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të dy ekipeve:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, De Vrij, Cedric; Borja Valero, Vecino; Candreva, Politano, Perisic; Keita

Eintracht Frankfurt: Trapp; Da Costa, Hasebe, Hinteregger, N’Dicka; Gacinovic, Rode, Willems, Kostic; Haller, Jovic

/GazetaBlic/