Sporti

Inter dhe Lazio e duan mbrojtësin e Lazios

02/13/2018 15:00
nga:Y.K

Mbrojtësi qendror i FC Porto Diego Reyes është shfaqur si një nga lojtarët i cili mund të shitet nga skuadra portugeze gjatë verës, shkruan Gazeta Blic

25-vjeçari erdhi në Porto në vitin 2012 nga Club America për një tarifë në  prej 7 milionë eurosh. Ndërsa tani për mbrojtësin kanë shprehur interesim dy skuadrat italiane, Lazio dhe Inter.

Për lojtarin ka shprehur interesim edhe disa skuadra spanjolle