Showtime

Inis Gjoni shfaq linjat trupore e veshur në bikini

08/24/2019 23:24
nga:M K

Ajo për shumë vite ka qenë një ndër prezantueset më të bukura televizive shqiptare.

Bëhet fjalë për Inis Gjonin, e cila tash e vite është nënë e një vajze që ka filluar t’i ngjasoj të ëmës shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Kaçurrelja ka vazhduar të mbetet në kontakt me fansat duke sjell imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku edhe po merr pëlqime dhe komente pozitive.

Pas angazhimeve edhe sa i përket detyrave të një nëne, 37-vjeçarja ka ndarë pakë kohë për vete duke shijuar rrezet e diellit.

Inis së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet joshëse dhe seksi duke ekspozuar linjat trupore.

Ndryshe, Gjonin pritet ta shohim edhe muajt e ardhshëm në ekranet tona televizive me projekte të tjera.