Sporti

Iniesta: Coutinho nuk do të më largojë nga Barcelona

01/12/2018 20:14
nga:Y.K

Andres Iniesta i ka hedhur poshtë spekulimet se ardhja e Philippe Coutinho-s do ta largojë atë nga Barcelona.

“Nuk do të ketë kurrë një futbollist që mund të më bëjë që të pensionohem apo që të më largojë nga këtu”, tha Iniesta për Onda Cero.

33 vjeçari tha se ky nuk është problem, dhe se Coutinho ka ardhur që ta përmirësojë Barcelonën.

10/10/2018 16:33

Coutinho: Ky është motori i ekipit