Showtime

Incident në koncertin e Noizyt, reperi bën gjestin e papritur

02/23/2020 10:48
nga:Natyra Salihaj

Noizy ka fansa shumë të zjarrtë e këtë e vërteton dhe video që po qarkullon në rrjet.

Në një nga koncertet e fundit të reperit ka ndodhur një incident. Një fans është ngjitur në skenë teksa Noizy po këndonte dhe ka dashur të bëjë foto.

Sigurimi ka ndërhyrë menjëherë duke e larguar me forcë fansin nga skena. Ndërsa Noizy i ka shkuar nga pas për të bërë foton, gjest që fansat e kanë duartrokitur.

Megjithatë sigurimi nuk e ka lejuar as Noizyn ndërsa fansin e ka nxjerrë jashtë.

https://www.instagram.com/p/B835VzhF_6q/

09/27/2020 13:22

Noizy sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e reperit