Sporti

Immobile bën portierin, Torino fiton penallti dhe kalon në avantazh

06/30/2020 19:40
nga:Lorik J

Skuadra e Torinos ka kaluar në avantazh ndaj Lazios.

Golin e parë në këtë duel e ka shënuar skuadra e Torinos nga pika e bardhë e penalltisë, raporton GazetaBlic.

Immobile ka prekur topin me dorë në zonën e tij, duke i falur një penallti Torinos – të cilën e konkretizoi Belotti.

Belotti mposhti portierin shqiptar, Thomas Strakosha për të çuar në avantazh ekipin e tij.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli

VIDEO