Cool

Iluzione optike që ju luajnë mendjen (FOTO)

11/18/2017 15:28
nga:Gazeta Blic

Sa shumë i besoni mendjes suaj?

Ne madje as nuk mund ta imagjinojmë se sa i fortë është shikimi, dëgjimi apo nuhatja që e kemi, shkruan lajmi.net

Megjithatë, iluzionet optike dhe truqet e ndryshme na dëshmojnë se jo çdo gjë është aq e thjeshtë sa duket.

Shikoni fotot më poshtë dhe do të kuptoni arsyet…

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj