Lajme

IKSHPK apelon sërish: Qëndroni në shtëpi, ajri sot nuk është i shëndetshëm!

04/10/2020 10:54
nga:Y I

Instituti Kombëtar i shëndetësisë Publike edhe gjatë ditës sotme ka bërë apel tek qytetarët të qëndrojnë në shtëpi raporton Gazeta Blic.

Nga ky Institut bëhet e ditur se ajri sot nuk është i shëndetshëm dhe se mund të shkaktojë probleme per personat me sëmundje kronike.

Postimi i plotë: