Sporti

Igli Tare drejtor i ri sportiv i Milanit?

05/15/2019 23:31
nga:M K

Drejtori sportiv i Milanit ka anulluar të gjitha postimet e tij të mediave sociale këtë pasdite.

Braziliani ka lënë vetëm një post të Instagram-it të ndarë në vitin 2017: një foto që e tregon atë të festojë një gol me fanellën e Brazilit në numrin 10.

Leonardo është në prag të një sezoni që ka pasur shumë ngritje dhe rënie.

Calciomercato raportuar më parë sot, klubi është duke konsideruar punësimin e drejtorit të Lazios Igli Tare për sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë që Leonardo ka anuluar të gjitha aktivitetet e tij të mediave sociale.

03/31/2020 22:59

Igli Tare kundër mbylljes së edicionit: Ne duhet t’i respektojmë të vdekurit