Lajme

Idriz Bajrami vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë

03/26/2020 23:00
nga:A. R.

Idriz Bajrami ka nevojë për ndihmë.

Ai është diagnostifikuar me sëmundje të rëndë të Leukemisë dhe ka nevojë për shërim jashtë vendit.

Aktualisht, Idrizi ndodhet në një spital në Gjermani për kurim, mirëpo për trajtimin intenziv të mëtutjeshëm, i nevojiten 73.550,66 euro.

Për ta ndihmuar, klikoni linkun e mëposhtëm:

https://www.gofundme.com/f/Semundje-e-Leukemis