Sporti

Icardi ia mbyll derën Realit

12/05/2017 09:34
nga:Y.K

Mauro Icardi nuk planifikon të largohet nga Inter përkundër interesimit për transferimin e tij nga Real Madrid.

Mauro Icardi ka refuzuar interesimin nga Real Madrid.

Sulmuesi i Interit ka thënë se nuk ka asgjë më të mirë se të luajë për Nerazzurrët dhe të jetojë në qytetin e njohur italian.

“Real Madrid? Jemi mirë këtu në Itali”, deklaroi Icardi për mediat italiane

“Jemi lider, jam golashënuesi më i mirë, çfarë duhet të kërkojë më shumë?”, u shpreh ai.

12/10/2017 11:17

Ronaldo zbulon fjalët që i tha djali i tij pasi fitoi ‘Topin e Artë’: Do të bëhem më i mirë se ti