Cool

Ia mori shokut për xhiro, i riu shkatërron Ferrarin 600 mijë eurosh

05/21/2019 08:53
nga:N S

Një aksident i pazakontë ka ndodhur dhe ka marrë vëmendjen e mediave botërore.

Një i ri ka përplasur një Ferrari me vlerë 600 mijë pound. I riu i njohur si Jin, pasi ka marrë drejtimin e automjetit, e ka përplasur atë anash rrugës.

Jin humbi kontrollin e automjetit, teksa po parakalonte një veturë në rrugët e qytetit Tongli në provincën kineze Jiangsu.