Showtime

I thonë që je martu me plakun, ‘shpërthen’, keq Adelina Tahiri ndaj komentuesit

11/20/2019 07:41
nga:N S

Përkundër se tashmë është bërë një kohë prej kur Adelina Tahiri ka zyrtarizuar romancën me burrin e saj maqedonas, kohë pas kohe nuk mungojnë reagimet në rrjete sociale në lidhje me këtë detaj.

Ndjekës, kryesisht të fshehur nën petkun e profileve të rreme ofendojnë këngëtaren si sot kur njëri prej komentuesve është shprehur se ‘është plakur para kohe sepse ka marrë hijen e plakut’ duke vazhduar me ofendime të tjera.

Kaq ka mjaftuar që të ketë një përgjigje edhe nga Adelina.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Këngëtarja mes tjerash e ka kthyer ofendimin me të njejtën monedhë duke degraduar edhe në fjalor.

Më poshtë komunikimi mes Adelinës dhe ndjekësit që e ofendon.

06/03/2020 13:20

Ndryshimi drastik që Adelina Tahiri ka pësuar në peshë, nuk njiihet