Cool

I shfaqet ishi në dasmë, i përgjërohet ta marrë për grua

04/11/2019 15:40
nga:L I

Momente të tilla janë të rralla.

Videoja tregon momentin kur ishi shfaqet në ceremoninë dasmore me fustan të martesës, ndërsa i ngjitet burrit dhe përgjërohet që të martohet me të, njofton lajmi.net.

Si rezultat i kësaj, nusja neveritet nga situata dhe largohet nga hapësira e rezervuar për çiftin.

Ndiqeni videon për ta kuptuar situatën më tutje.