Showtime

I pat të gjitha nga ditëlindja e Lola Haradinaj, por ky detaj mbase iu ka ikur

06/12/2019 17:07
nga:Natyra

Bashkëshortja e deputetit të Kuvendit të Kosovës Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Ajo publikoi momente të shumta nga festa. Të ftuar kishte miq dhe familja, Lola e festoi në një rreth të ngushtë familjar ditëlindjen.

Ajo publikoi edhe momente intime me Dautin.

Por ajo që ka mundur të iu ikë, janë fotot që Lola ka ndarë me ndjekësit në rrjetin e saj social ‘Instagram‘. E veshur me fustan të shkurt ajo dukej elegante. Fustani i saj i kishte treguar pak si shumë asaj por nuk ia humbi elegancën përveç se ia ka shtuar.

Përndryshe, Lola sot festoj 32 vjetorin e lindjes, pra ajo sot mbushi 32 vjet.

/GazetaBlic/

06/08/2019 21:36

Eleganca dhe Lola Haradinaj në një fotografi!