Showtime

I pamë të gjitha në dasmën e Elitës, por jo motrën e saj kaq bukur duket

09/26/2018 09:00
nga:N S

Dasma e çiftit me të ri në estradë, Gjikos dhe Elitës pothuajse mori vëmendjen e të gjithëve, shkruan GazetaBlic.

Aty të ftuar ishin 700 mysafirë, duke u nisur nga këngëtarë, aktor, deri te politikanë.

Çifti organizuan një dasmë të madhe.

Elita ka publikuar fotografi të ndryshme nga dasma.

Moderatorja bukuroshe së fundi, ka postuar një foto ku shihet duke kërcyer me motrën dhe duhet pranuar që ajo është me të vërtetë shumë “classy”.

Elegante, e veshur me të kuqe, Natyra i ka kthyer të gjithë sytë nga vetja.

Shikoni fotografitë/GazetaBlic/

07/30/2020 09:46

Disa nga rastet që natyra na ka befasuar