Lajme

I jepet lamtumira e fundit veteranit të UÇK-së

12/06/2018 16:39
nga:A. R.

Është varrosur sot  veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Shefqet Fetahaj, raporton Gazeta Blic.

Fetahaj ka ndërruar jetë pas një aksidentit që kishte pësuar në punë, ku  kishte këputur krahun dhe më pas nuk kishte  arritur t’u mbijetoj plagëve të marra.

Miq e familjarë të shumtë i dhanë lamtumirën e fundit Shefqet Fetahajt në varrezat e fshatit Raushiq, Pejë.

Fotografitë nga varrimi: