Cool

I dashuri ia shpëton jetën, video po thyen rrjetet sociale

01/05/2019 14:19
nga:Gazeta Blic

Nji burrë ia pshtoi jetën partneres së tij mbasi e largoi nga trajektorja e nji kerri jashtë kontrollit.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e tutshëm.

Burri tregohet shumë i shkathët dhe arrin me pshtue dashnoren nga nji vdekje thuejse e sigurt.