Showtime

I dashuri i ri Megan Fox bën deklaratë publike për aktoren

07/15/2020 22:21
nga:L I

Machine Gun Kelly ka folur pak për Megan Fox, për të cilën ai përflitet se është në lidhje të re dashurie, përcjellë GazetaBlic.

Teen Vogue, Machine Gun Kelly u pyet në lidhje me videon e tij muzikore “Valentine Bloody”, ku në klip ishte Fox si e dashura e tij.

Konkretisht, ai foli për momentin kur Megan i vendos këmbën në fytyrë.

“Unë isha si,‘ Megan, ju tashmë e dini se çfarë do t’ju kërkoj. Dhe ajo ishte si, “Po, unë fjalë për fjalë kam marrë vetëm një pedikyr” sepse e dija që do të më pyeste. Nuk është sekret. Unë mendoj se këmbët janë të bukura. Dhe unë mendoj se Megan ka këmbët më të bukura që ekzistojnë.”, tha Kelly.

LEXO EDHE: https://gazetablic.com/pasi-i-dha-fund-marteses-10-vjecare-megan-fox-ne-lidhje-te-re-dashurie/