Showtime

I dashuri i Dua Lipës e bën edhe këtë: Hedh bërllogun në kontinjer dhe merr vëmendjen sërish me veshjen

05/20/2020 13:35
nga:N S

Dua Lipa bashkë më të dashurin e saj, Anwar Hadid është fotografuar nga paparazzet ditën e djeshme.

Çifti u panë duke dal nga shtëpia e tyre në Los Angelos, shkruan portali GazetaBlic.

Ajo që mori vëmendje ishte veshja e Duas dhe Anwar. Të dy ishin veshur në veshje shumë të thjeshtë dhe dukeshin shumë më ndryshe se që i shohim në media. Madje, Anwar i dashuri i këngëtares u pa duke e hedhur bërllogun në kontinjer dhe mënyra se si i kishte mbathur patiket ishte paksa e çuditshme.

Ndryshe, Dua dhe Anwar tashmë ka muaj që janë bashkë edhe këtë kohë pandemie nuk u ndanë nga njëri-tjetri.

/GazetaBlic/

06/25/2020 22:54

Të pandarë në asnjë moment, Anwar publikon foto në krevat me Duan