Cool

I bie dhëmbi gjatë transmetimit live, moderatorja e lajmeve bën veprimin e papritur

07/27/2020 09:06
nga:N S

Moderatores së lajmeve të televizionit “1+1” në Ukrainë, Marichki Padalkos, i ka rënë dhëmbi gjatë transmetimit live.

Kjo situatë e pakëndshme i ka ndodhur teksa po lexonte lajmet.

Lexo Edhe:
Kolona të gjata në Morinë, mbi 40 mijë kosovarë ishin këtë fundjavë në Shqipëri
Në një moment ajo kuptoi që i ra dhëmbi, por megjithatë u soll sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Publikut nuk i shpëtoi ky moment dhe në rrjete sociale vërshuan mijëra komente, shumica e të cilave ishin komplimentuese në drejtim të Padalkos, e cila përgëzohej për profesionalizmin e treguar.