Lajme

Humb katërvjeçari nga Mramori i Prishtinës (FOTO)

03/15/2017 20:06
nga:Gazeta Blic

Një djalosh katërvjeçar, Erion Gashi, mbrëmjen e së mërkurën rreth orës 17:00 është larguar nga shtëpia e tij në fshatin Mramor.

Katërvjeçari në kohën kur ka humbur kishte të veshur trenerka të kaltra dhe xhemper të së njëjtës ngjyrë.

Lusim të gjithë që mund të kenë informata rreth lokacionit të Erion Gashit të lajmërohen në numrin 00 377 45 262 087.

06/19/2018 14:06

Policia jep detaje të reja rreth vrasjes së rëndë që ndodhi në Prishtinë