Showtime

Humb jetën aktorja e filmave për të rritur, mister shkaqet

12/07/2017 15:32
nga:E Sh

Aktorja e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë në menyrë të mistershme mëngjesin e së enjtës. Lajmi i vdekjes së August Ames u konfomua edhe nga bashkëshorti i saj.

Ajo është gjendur e pajetë në banesën e saj, raporton “The Mirror”. Bukuroshja brune është pjesëmarrëse në 270 role në filma erotikë. E Përditshmja britanike raporton se miq të ngushtë të pornostares tregojnë se ajo vuante nga depresioni për shkak të abuzimeve me komentet online nga fansat dhe kundërshtarët e saj.

Shkaqet e vdekjes së 23-vjecares janë duke u hetuar, por deri tani konfirmohet se aktorja nuk kishte asnjë shenjë dhune në trup.