Geek

HTC U12 nuk vjen panairin në MWC 2018

01/28/2018 16:20
nga:Gazeta Blic

HTC nuk do të prezantojë telefonin e ri premium gjatë panairit të ardhshëm MWC 2018, i cili do të mbahet në Barcelonë në fund të shkurtit.

Kompania tajvaneze do të mbajë një ngjarje të veçantë pas MWC, në të cilën do të shfaqet HTC U12, transmeton KosovaPress.

HTC U12 duhet të mbërrijë me çipsetin Snapdragon 845 dhe funksionin Edge Sense për nisjen e aplikacioneve dhe funksioneve.

HTC do të jetë i pranishëm në MWC 2018, ku do të shfaqen helmetat Vive Focus VR dhe telefonat HTC U11 Eyes.

02/19/2019 15:38

Haradinaj i kundërpërgjigjet Daçiqit lidhur me propozimin zyrtar të Serbisë për kufijtë