Lajme

Hoti uron besimtarët për Fitër Bajram

06/04/2019 07:58
nga:Gazeta Blic

Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar të LDK-së, ka uruar të gjithë myslimanët për festën e Fitër Bajramit.

Ai ka shprehur urimet e tij përmes një shkrimi në Facebook.

Të gjithë miqve të besimit musliman, ju uroj festën e Bajramit. Fat, shëndet e gezime për juve dhe familjet e juaja” ka shkruar Hoti.

12/05/2019 16:43

Hoti tregon se çfarë u diskutua në mbledhjen e sotme të LDK-së