Lajme

Hoti në orën 18:00 merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës me Covid 19

07/08/2020 15:45
nga:Y I

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti në orën 18:00 merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me korona virus.

Kështu është bërë e ditur me anë të një njoftimi për media nga zyra e Kryeministrit, raporton Gazeta Blic.

“Kryeministri Avdullah Hoti merr pjesë në takimin e Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me korona virus.”thuhet në komunikatë.

Pas këtij takimi është paraparë edhe një konferencë për media.