Cool

Horoskopi ditor, 25 qershor 2017

06/25/2017 08:38
nga:A. R.

Ky është horoskopi për sot, 25 qershor.

Dashi
Gjatë kësaj dite do e shijoni më shumë se kurrë ëmbëlsinë dhe rehatinë e të qenit në një lidhje. Nuk do dëshironi të ndaheni për asnjë çast nga partneri/ja sepse vetëm në krahët e tij gjeni ngrohtësinë e dëshiruar. Beqarët nuk duhet të nxitohen edhe pse do jenë të shumtë personat që do i joshin. Në planin financiar do keni përmirësime.

Demi
Të gjitha ato që keni ëndërruar gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift do iu realizohen sot. Do kaloni momente të mrekullueshme dhe nuk do dëshironi të ndaheni për asnjë moment nga i dashuri i zemrës. Beqarët do kalojnë një ditë të zakonshme dhe pa risi. Në planin financiar duhet të vazhdoni të tregoheni të matur.

Binjakët
Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin/en tuaj sot dhe kjo do sjellë probleme të mëdha në çift. Mos u tregoni shumë strikte. Beqarët ka shumë gjasa të bien në dashuri me një mik të vjetër. Dita për ta do jetë më e bukur dhe më emocionuese se më parë. Në planin financiar do mbizotërojë qetësia. Probleme të mëdha nuk do ketë kështu që përfitoni për të riorganizuar gjithçka.

Gaforrja
Do jeni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do bëni mjaft lëshime ndaj atij që keni në krah. Lidhja do jetë më e bukur dhe toleranca do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Beqarët do kërkojnë shumë, por nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin që kanë ëndërruar. Në planin financiar do jenë të favorizuara transaksionet dhe investimet.

Luani
Sektori i dashurisë do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Nuk do keni probleme të mëdha, madje edhe dyshimet që kishit mbi partnerin/en do të bien. Takimet do jenë të shumta për beqarët. Përfitoni sa të mundni edhe sikur të filloni vetëm aventura emocionuese. Në planin financiar nuk mund të arrihet asgjë aq lehtë. Tregohuni më të matur se kurrë.

Virgjeresha
Tregohuni më të duruar dhe më të matur me parterin/en tuaj sot nëse nuk doni të keni probleme të mëdha me të. Ai në fakt do tregohen shumë i dashur dhe do ua shprehë të gjitha ato që ndjen. Beqarët do vazhdojnë të jenë në kërkim, por nuk kanë për ta gjetur personin ideal. Në planin financiar nuk do ndaleni derisa ta stabilizoni situatën. Me pak durim mund t’ia dilni.

Peshorja
Asnjë planet nuk do ketë ndikim tek jeta juaj në çift gjatë kësaj ditë dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Mos u tregoni striktë dhe mos mendoni se keni gjithmonë të drejtë. Beqarët do fillojnë të pëlqejnë shumë një person të cilin sapo e kanë njohur. Në planin financiar duhet të vazhdoni të shpenzoni me maturi dhe kujdes. Vetëm kështu do ia dilni mbanë.

Akrepi
Nëse jeni në një lidhje duhet të mendoni për ndonjë surprizë të këndshme në mënyrë që mjedisi të jetë më emocionues. Beqarët do jenë të gatshëm të fillojnë një histori dashurie me një person interesant të cilin kanë disa kohë që e kanë njohur. Rrjedha e jetës së tyre do marrë një tjetër drejtim. Në planin financiar do jenë të shumtë planetët që do iu mbështesin.

Shigjetari
Venusi do jetë planeti që do vendosë fatin e jetës suaj në çift gjatë kësaj dite. Tregohuni paksa më tolerante dhe mos kërkoni me ngulm të behet gjithmonë si thoni ju. Beqarët do jenë shumë kërkues dhe të pavendosur për të krijuar një lidhje. Në planin financiar do iu buzëqeshë fati.

Bricjapi
Priten goxha ndryshime gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Ata që kanë pasur probleme do ndihen më të qetë, ndërsa ata që kanë pasur një lidhje të qëndrueshme do mendojnë të zyrtarizojnë gjithçka. Beqarët do jenë gjithë kohës në kërkim, por jo të gjithë do e gjejnë personin që po kërkojnë. Në planin financiar parashikohen probleme.

Ujori
Komunikimi në çift do jetë shumë i mirë sot dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël me partnerin/en. Ka shumë gjasa që në mbrëmje pasioni të rindizet. Nëse zemra juaj është e lirë mund të filloni një aventurë mjaft emocionuese. Në planin financiar nuk duhet të nguteni për të kryer shpenzime marramendëse sepse situata mund të rendohet ndjeshëm.

Peshqit
Mjedisi yjor do favorizojë një klimë të ngrohtë për jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Një pjesë prej jush që kanë pasur mosmarrëveshje të shumta do arrijnë t’i zgjidhin ato dhe të shohin me optimizëm drejtë ardhmes. Edhe beqarët do i pushtojë euforia. Takimet do jenë mbresëlënëse. As financat nuk do jene të këqija.

03/29/2020 08:53

Horoskopi ditor, e diel 29 mars 2020