Geek

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

10/13/2017 00:09
nga:F.B

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza gati aspak ekzistuese.

Ftesa shkon me sloganin “Zmadho pikëpamjen tuaj”, duke sugjeruar se një fablet me qoshe të rrumbullakosura dhe një ekran 2.5D të lakuar është duke u njoftuar.

Posteri gjithashtu zbulon se Honor pa korniza do të ketë kamera të dyfishtë dhe do të jetë i fokusuar në AI. Duke pasur parasysh se Huawei njoftoi kohët e fundit Kirin 970 me fokus në AI, kjo ka të ngjarë të jetë duke e shtyrë telefonin e ri.

Është shumë herët të njihemi me detajet rreth telefonit, por Honor mund të zbulojë Honor 9, një vazhdim të Honor Note 8 që mbërriti në shtator 2016.

06/30/2017 23:01

Ekranet e celularëve po dëmtojnë shikimin