Sporti

Hidhet shorti, këto janë tetë përballjet

12/11/2017 12:35
nga:Y.K

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për fazën 1/16 të Ligës së Kampionëve

Skuadrat evropiane i kanë mësuar kundërshtarët me të cilët do të takohen në rundin tjetër, shkruan Gazeta Blic

Dy takimet me interesante janë ato. Real Madrid – PSG dhe Barcelona Chelsea.

Ndeshjet e para të kësaj faze luhen në mesin e muajit shkurt.

06/27/2018 16:54

Historike: UEFA organizon Champions Leaguen në Kosovë