Lajme

Hidhen fotot e ish presidentit Ibrahim Rugova dhe komandantit, Adem Jashari ja si reagojnë qytetarët (VIDEO)

09/13/2017 22:14
nga:D.I

Fotografi të shumta, disqe e materiale tjera u hodhën si mbeturina në Ribar të Lipjanit nga një studio fotografish.

Në mesin e tyre ishte edhe portreti i ish presidentit Ibrahim Rugova dhe i komandantit të UÇK-së, Adem Jashari.

Kjo i hatroi banorët e fshatit.

 

 

06/19/2018 09:55

Burri rrah gruan në Lipjan