Sporti

Herolind Shala me foto emocionale pas ardhjes së Presidentit Clinton në Kosovë

06/12/2019 16:33
nga:M K

Djelmoshat e Kosovës tashmë kanë filluar t’i shijojnë pushimet e stërmerituara.

Pas dy ndeshjeve të muajit Qershor, shumica e futbollistëve janë rikthyer në Kosovë, kurse të tjerët që luajnë në Skandinavi janë rikthyer në skuadrat respektive, shkruan GazetaBlic.

Megjithatë njëri prej tyre nuk është grumbulluar fare për këto ndeshje.

Fjala është për njërin prej mesfushorëve më të mirë të Kosovës, Herolind Shala.

Anëtari i Valerengës, vazhdon të jetë i lënduar. Ai po e shfrytëzon pushimin duke qenë më aktiv në rrjete sociale, derisa sot ka postuar një foto emocionale në “Instagram”, foto që ka të bëjë me manifestimin e 20 vjetorit të çlirimit dhe zbarkimin e Presidentit Clinton në Kosovë.

/GazetaBlic/

03/31/2019 12:47

Herolind Shala debutoi me fitore te skuadra e re